Junior Skidstrumpor

Det ursprungliga priset var: kr79.00.Det nuvarande priset är: kr19.75.

Fina juniorskidstrumpor av hög kvalitet Junior-strumpor är ett bra pris- och kvalitetsalternativ till de mycket dyra skidstrumpor du ser i specialbutiker. 40% polypropen20% merinoull20% akryl18% polyamid02% lycra Andas Flatlocksömmar Vänster/höger sömnad Tryckupptagande skikt Multielastiska stödelement #sp-ea-1507547 .spcollapsing { height: 0; overflow: hidden; transition-property: height;transition-duration: 300ms;}#sp-ea-1507547.sp-easy-accordion>.sp-ea-single {margin-bottom: 10px; border: 1px solid #e2e2e2; }#sp-ea-1507547.sp-easy-accordion>.sp-ea-single>.ea-header a {color: #444;}#sp-ea-1507547.sp-easy-accordion>.sp-ea-single>.sp-collapse>.ea-body…

Beskrivning

Fina juniorskidstrumpor av hög kvalitet

Junior-strumpor är ett bra pris- och kvalitetsalternativ till de mycket dyra skidstrumpor du ser i specialbutiker.
40% polypropen
20% merinoull
20% akryl
18% polyamid
02% lycra

  • Andas
  • Flatlocksömmar
  • Vänster/höger sömnad
  • Tryckupptagande skikt
  • Multielastiska stödelement

#sp-ea-1507547 .spcollapsing { height: 0; overflow: hidden; transition-property: height;transition-duration: 300ms;}#sp-ea-1507547.sp-easy-accordion>.sp-ea-single {margin-bottom: 10px; border: 1px solid #e2e2e2; }#sp-ea-1507547.sp-easy-accordion>.sp-ea-single>.ea-header a {color: #444;}#sp-ea-1507547.sp-easy-accordion>.sp-ea-single>.sp-collapse>.ea-body {background: #fff; color: #444;}#sp-ea-1507547.sp-easy-accordion>.sp-ea-single {background: #eee;}#sp-ea-1507547.sp-easy-accordion>.sp-ea-single>.ea-header a .ea-expand-icon { float: left; color: #444;font-size: 16px;}

Ytterligare information

Vikt N/A
Storlek

,